Casa Guadalupe Lejlighedshotel
| WiFi Wi-Fi | Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr ikke tilladt |
Casa Guadalupe Lejlighedshotel tilbyder en swimmingpool i La Veleta område, 4 km fra De Arkæologiske Udgravninger i Tulum.
Laguna Kaan Luum er mindre end 1 km væk. Det tager 15 minutter til fods for at komme til Tulums bycentrum. Du kan komme til Parque Nacional de Tulum om få minutter i bil. Vanes foraneas busstoppested ligger omkring 5 minutters gang derfra.
Der er flere restauranter, herunder El Camello Jr og Pizzeria Manglar, som tilbyder mexicanske måltider 450 meter væk fra stedet.
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr ikke tilladt
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
Aktiviteter og afslapning
- Have
På værelset
- Klimaanlæg
- Terrasse
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor lang tid vil det tage at komme til byens centrum fra et Casa Guadalupe Lejlighedshotel?
Det vil tage dig en 15 minutters gang at komme til byens centrum fra et Casa Guadalupe Lejlighedshotel. - ✈
Hvor langt er Playa del Carmen fra det Casa Guadalupe Lejlighedshotel?
Playa del Carmen lufthavn og det Casa Guadalupe Lejlighedshotel er adskilt af 65 km afstand. - 🚗
Hvor kan jeg efterlade mit køretøj under opholdet i Casa Guadalupe Lejlighedshotel?
Casa Guadalupe Lejlighedshotel giver en en parkeringsplads til at parkere din bil ved. - 🕗
Hvornår skal vi tjekke ud fra vores værelse i det Casa Guadalupe Lejlighedshotel?
Kunder bør tjekke ud fra det Casa Guadalupe Lejlighedshotel ved 11:00. - ❓
Hvad er afbestillingspolitikken, der tilbydes i hotellet?
Hotellet giver gratis afbestilling. For mere information er du velkommen til at kontakte ledelsen.